آغاز پذیرش در اولین دوره Post DBA دانشگاه شهید بهشتی

دوره PostDBA دانشگاه شهید بهشتی

دوره پژوهش محور و کاملاً تخصصی پُست دی بی ای یا پَسا دی بی ای PostDBA دانشگاه شهید بهشتی به همت اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و همچنین با همکاری مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی و مؤسسه علمی - آموزشی کارنوسازان، تدوین و اولین دوره ی آن با شرایط زیر در اسفند ماه سال جاری (97) برگزار خواهد شد.
این دوره که اساس آن بر پژوهش های بنیادی و کاربردی در حوزه ی علوم نوین مدیریت بنا نهاده شده، یکسال بطول خواهد انجامید و طی آن محقق پس از سپری نمودن دروس پیش نیاز، عنوان پژوهش خود را با همراهی اساتید راهنما انتخاب نموده و در طی مدت زمان دوره، تکمیل و ارائه خواهد نمود.
از جمله شرایط ورود به دوره پژوهش محور PostDBA دانشگاه شهید بهشتی دارا بودن مدرک DBA و یا مدرک دکتری بوده و اولویت پذیرش با محققینی است که دارای مدارک IELTS و یا TOFEL معتبر باشند.
علاقه مندان به شرکت در دوره پژوهش محور PostDBA دانشگاه شهید بهشتی می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات ۹ الی ۱۲ و ۱۳ الی ۱۶ با شماره های ۲۲۴۱۰۴۸۶ و ۲۲۴۱۰۴۸۷ تماس حاصل نمایید.

دریافت بروشور دوره PostDBA

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر