مدیران و همکاران

مدیران و همکاران

مدیران و همکاران مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن
مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن (کارنوسازان - Karenosazan) از جمله مؤسسات دانش محور و ایده بنیان کشور است که در حوزه های آموزش، نوآوری، کارآفرینی و ایجاد اشتغال فعالیت می نماید. یکی از زمینه های اصلی فعالیت این مؤسسه همكاری در برگزاری دوره های تخصصی مدیریت در عالی ترین سطح آموزش در کشور (دوره های MAB ، DBA و POSTDBA) و همچنین برگزاری Workshop در حوزه های کارآفرینی و نوآوری از جمله Start-up Weekend و JobShow است.
مدیران این مؤسسه سعی نموده اند با تکیه بر تجربیات و توانمندی های علمی و عملی خود و با بهره گیری از تیمی خلاق و جوان در کنار همراهی اساتیدی مطرح و برجسته در قالب تیم مشاوره، راه را برای تطبیق سازمان ها با بهترین شرایط هموار ساخته و به رشدِ کارآفرینی و توسعه ی کسب و کارها کمک شایانی نمایند.
همكاری در ارائه بیش از 300 هزار نفر ساعت آموزش های تخصصی و بیش از 10 هزار نفر ساعت مشاوره های کاربردی باعث گردیده این مجموعه یکی از پیشتازان در حوزه ی خود به شمار رود.
مهندس سروش غنیمتی:
سروش غنیمتی متولد سال 1359- تهران و فارغ التحصیل دوره MBA دانشگاه تهران است. او به دلیل گرایش تحصیلی و علاقه به حوزه های کارآفرینی و نوآوری، عمده سابقه کاری و پژوهشی خود را در حوزه ی كسب و كار به انجام رسانیده و در این راستا دست آوردهایی را کسب نموده است.
از جمله ی این دست آوردها می توان به تأسیس انجمن کارآفرینی و نوآوری ایران در سال 1386، دریافت عنوان برترین طرح عملیاتی در حوزه ارتباط بین دانشگاه و صنعت از سوی وزارت کار در سال 1386، حضور در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به مدت 4 سال و انتخاب بعنوان برترین شرکت در حوزه کارآفرینی و همچنین حضور در مرکز نوآوری و رشد دانشگاه شهید بهشتی به مدت 3 سال، انتخاب مجموعه بعنوان کارآفرینان برتر کشور در سال 1389 در حوزه ی کسب و کارهای کوچک و کسب و کارهای خانگی، ارائه بیش از 1000 نفر ساعت مشاوره تخصصی در حوزه های کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار و همچنین حضور در برنامه های رادیویی بعنوان کارشناس بخش کارآفرینی و نوآوری اشاره کرد.

 

مدیران و همکاران کارنوسازان 

ردیف تصویر نام و نام خانوادگی سمت
1 سروش غنیمتی مدیر عامل
2 نازنین جواهری عضو هیئت مدیره
3 نجمیه آشناگهر دکتر نجمیه آشناگهر 

مدیر آموزش

(همکاران گذشته)

4 سعیده صارمی

مسئول آموزش

(همکاران گذشته)

5   آیدا جهانگیر

مسئول آموزش

(همکاران گذشته)

6   ایمان مهرداد

مسئول آموزش

(همکاران گذشته)

7   مهرناز جواهری

مسئول آموزش (همکاران گذشته)

8 دنیا کیسه چی

مسئول مالی

(همکاران گذشته)

9   ساینا جنانی مسئول آموزش (همکاران گذشته)
10      
11      
12      
 

کارنو سازان
اعضای هیئت علمی
دانشپذیران ما
تماس با ما

 

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر