کارنو سازان

کارنو سازان

کارِنو سازان، حامی کارآفرینان و ایده پردازان

مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن با نام تجاری کارنو سازان (Karenosazan) از جمله مؤسسات دانش محور و ایده بنیان کشور است که در حوزه های آموزش، نوآوری، کارآفرینی و ایجاد اشتغال فعالیت می کند. یکی از زمینه های اصلی فعالیت این مؤسسه همكاری در برگزاری دوره های تخصصی مدیریت در عالی ترین سطح آموزش در کشور (دوره های MAB ، DBA و POSTDBA) و همچنین برگزاری Workshop های نوینی مانند Start-up Weekend و JobShow است. از دیگر فعالیت ها می توان به ارائه ی مشاوره های تخصصی در حوزه های کسب و کار و همچنین همراهی و همگامی با کارآفرینان بزرگ کشور و حمایت از ایده پردازان جوان و با انگیزه اشاره کرد.
مدیران مؤسسه کارنوسازان سعی نموده اند با تکیه بر تجربیات و توانمندی های علمی و عملی خود (بیش از 10 سال تخصص در حوزه آموزش) و با بهره گیری از تیمی خلاق و جوان، در کنار همراهی اساتیدی مطرح و برجسته، راه را برای تطبیق سازمان ها با بهترین شرایط هموار ساخته و به رشد کارآفرینی و توسعه کسب و کارها کمک شایانی نمایند.
همكاری در ارائه بیش از ۲٠٠ هزار نفر ساعت آموزش های تخصصی و بیش از ۱۰ هزار نفر ساعت مشاوره های کاربردی-اجرایی و همچنین کمک به کارآفرینی و توسعه اشتغال در کشور باعث گردیده این مجموعه یکی از پیشتازان در حوزه کاری خود به شمار رود.
ایده محوری به فارسی: نوآوری، ارائه ی مشاوره های تخصصی، اجرای طرح های پژوهشی و همكاری در برگزاری دوره های آموزشی در حوزه ی تخصصی مدیریت
ایده محوری به انگلیسی: Innovation, Research, Education
درباره شرکت: جهان امروز جهان تغییر و تحول است. تغییر و تحولاتی که هم میتواند زمینه ساز شکست کسب و کارها شده و البته با کمی درایت و آینده نگری، می تواند راه را برای رشد و ارتقای افراد و سازمان ها هموار سازد. در چنین شرایطی انسان های موفق و مدیران آینده نگر به دنبال راه حلی برای تطبیق با بهترین شرایط ممکن هستند. در همین راستا و جهت تطبیق پذیری افراد و سازمان ها با بهترین شرایط و یافتن راه حل های مناسب بصورت کاملاً کاربردی مؤسسه کارِنو سازگان آینده با ایده ی محوری مشاوره، آموزش، پژوهش و اشتغال با دانشی بنیادین تأسیس گردید. ما در این مجموعه سعی نموده ایم با تکیه بر تجربیات و توانمندی های علمی و با بهره گیری از نیروی انسانی جوان، متعهد و همچنین افتخار همراهی برجسته ترین اساتید کشور، راه را برای کارآفرینی و ایجاد کسب و کارهای موفق و تبدیل ایده به ثروت هموار سازیم.
سوابق شرکت:
– ارائه ی بیش از ۱۰۰۰۰ نفر ساعت مشاوره ی تخصصی در حوزه های مدیریت، منابع انسانی، بازاریابی، فروش، توسعه محصول و حوزه های مرتبط.
– اجرای طرح های مختلف پژوهشی در راستای ایده محوری
– همكاری در ارائه ی بیش از ۲۰۰۰۰۰ نفر ساعت آموزش های تخصصی به مدیران، کارآفرینان و افراد علاقه مند به حوزه کارآفرینی و مدیریت
استعدادها و توانمدی‌های شرکت: ارائه ی مشاوره های تخصصی در زمینه راه اندازی کسب و کار، توسعه ی کسب و کار و عارضه یابی و رفع عارضه در شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی به واسطه ارتباط با برجسته ترین و اثر گذارترین اساتید مدیریت در کشور همكاری در برگزاری دوره های آموزشی در حوزه ی کسب و کار در عالی ترین سطح ممکن (برگزاری دوره های MAB ، DBA و POSTDBA) همكاری در برگزاری کارگاه های رایگان برای افراد و جوانان علاقه مند به حوزه ی کسب و کار و نشان دادن تمامی وجوه یک کسب و کار و شبیه سازی مشاغل مختلف جهت انتخاب بهترین شغل و رشته تحصیلی به افراد (برگزاری سلسله سمینارهای JobShow یا همان شبیه ساز شغلی).

مدیران و همکاران
اعضای هیئت علمی
دانشپذیران ما
تماس با ما

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر