کمپین تبلیغاتی بازرگانی و اصول بازاریابی کالاها و خدمات دکتر بلوریان تهرانی

کمپین تبلیغاتی بازرگانی و اصول بازاریابی کالاها و خدمات

چاپ دوم کتاب کمپین تبلیغاتی بازرگانی
بنگاه های اقتصادی ایران، در هر مرحله از عمر سازمان یا عمر محصول که باشند، باید ابزار اطلاع رسانی و تبلیغات آنان به موازات پیشرفت های تکنولوژیک، قابل مقایسه و برابری با ابزارهای ارتباطی و رقابتی سایر عرضه کنندگان داخلی و خارجی باشد. تبلیغات بازرگانی، رشته جدیدی نیست. نگاهی به سابقه هر بنگاه اقتصادی نشان می دهد، این فعالیت به موازات فعالیت تولید آن سازمان آغاز شده، ولی گاهی اوقات متولی معینی نداشته و در بسی موارد تداوم و تناوب آن مورد قبول نبوده است.
در مدیریت نوین و در عصر رقابت، فعالیت تبلیغاتی، یکی از چهار رکن اصلی هر سازمان است و مدیران ارشد و استراتژیست های هر سازمان باید تناسب لازم در تخصیص منابع کمیاب به چهار حوزه محصول، توزیع، تبلیغ، و قیمت را در هر کدام از بخش های بازار و مشتری رعایت نماید تا حصول به جایگاه مورد نظر در ذهن مصرف کننده میسر شود.
در کتاب کمپین تبلیغات بازرگانی که نتیجه مطالعات و تجربیات سی ساله آقای دکتر محمد بلوریان تهرانی است، ایشان با قلمی بسیار روان و در نهایت ایجاز و خلاصه گویی، بحث تبلیغات و لزوم طراحی و تنظیم یک برنامه هدفمند و مهندسی شده برای رسیدن به اهداف تجاری را مطرح و به رشته تحریر کشیده اند.
تجمیع کتاب اصول بازاریابی کالاها و خدمات به زبان ساده در یک کتاب
بازاریابی و فروش دغدغه اصلی تمام بنگاه های اقتصادی است. پاسخ این دغدغه ها در مطالعه و بررسی رفتار و واکنش های مشتریان و مصرف کنندگان در قبال تصمیمات و کنش های تولیدکنندگان و عرضه کنندگان و فعالان بازار است.
چهار کنش اصلی یا تصمیم مهم و حیاتی در هر بنگاه اقتصادی، انتخاب یا طراحی محصول، روش توزیع و پخش، روش تبلیغات و اطلاع رسانی و نهایتاً قیمت گذاری است که در ادبیات بازاریابی به مدل چهار p یا آمیخته بازاریابی معروف است. این مدل، در شرایط بازاریابی امروز به حدود چهل پی توسعه و ارتقاء یافته و کماکان معتبر است. دکتر محمد بلوریان تهرانی پس از چهل سال تدریس و تحقیق و مشاوره، در این کتاب و در قالب چهار P، جوهره و مفهوم اصلی و بنیادی بازاریابی را به زبانی ساده و در خور استفاده تمام سطوح صنفی، صنعتی و دانشگاهی بیان نموده است.

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر