دریافت نماد الکترونیک دو ستاره توسط مؤسسه کارنو سازان

دریافت نماد الکترونیک دو ستاره توسط مؤسسه کارنو سازان

یكی از عوامل مهم در توسعه تجارت الكترونیكی، ایجاد اعتماد و اطمینان در میان كاربران خدمات الكترونیكی می باشد. در ایران مركز توسعه تجارت الكترونیكی با نشان اینماد، مسئولیت ایجاد زیر ساخت های امنیت و اعطای نماد اعتماد الكترونیكی به کسب و کارهای اینترنتی را عهده دار است. ساماندهی سایت‌های تجاری در كشور موثرترین گام برای ایجاد فضای امن و مناسب تجارت الكترونیكی خواهد بود، به نحوی‌كه مردم در هنگام خرید از طریق اینترنت با اطمینان از این‌كه سایت‌ها به تعهدات خود در قبال آنان عمل خواهند كرد و حقوق مصرف كنندگان را به رسمیت می‌شناسند،‌ اقدام به خرید می كنند.
در این میان تعداد ستاره های اینماد می تواند میزان توانمندی مجموعه و همچنین میزان عمل به تعهدات را در قبال مصرف کننده ی نهایی نشان دهد.
در همین راستا و به جهت توانمندی های لازم در اجرای ضوابط و شرایط دریافت نماد الکترونیکی و همچنین تلاش در راستای بهبود مستمر کیفیت، مؤسسه علمی آموزشی کارنوسازان موفق به دریافت نماد الکترونیکی 2 ستاره از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی گردیده که در میان مؤسسات مشابه جزو معدود مؤسساتی است که به این مهم دست یافته است.
بی شک این تلاش و ممارست به سرانجام نمیرسیده مگر با تکیه بر شعار حمایت از کارآفرینان و ایده پردازان که همواره سرلوحه مدیران و کارکنان این مؤسسه بوده و خواهد بود.

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر