پنج شنبه, 19 آذر 1394 ساعت 13:40

وبینار چیست؟

وبینار چیست؟

وبینار (سمینار تحت وب)، راهکاری نوین جهت برگزاری سمینار، همایش‏ و یا ارائه مطالب از طریق اینترنت، به شبکه ی گسترده ای از مخاطبان است. در این نوع سمینار، هر یک از شرکت کنندگان با استفاده از تجهیزاتی مانند کامپیوتر، لب تاپ، تبلت و تلفن همراه هوشمند و از طریق اینترنت (با سرعت حداقلی 512kb) بصورت مستقیم با مدرس و سخنران در ارتباط بوده و ضمن مشاهده تصویر و شنیدن صدای ایشان، امکان ارتباط با سخنران و یا سایر شرکت کنندگان را نیز پیدا می ‏کنند.
مزیت هایی مانند عدم نیاز به تجهیزات سخت افزاری خاص، عدم نیاز به IP اختصاصی برای کاربر و همچنین عدم نیاز به پهنای باند بالا باعث شده که وبینار بصورت جدی در فضای آموزشی دنیا مطرح شده و مورد توجه واقع شود. بنابراین بر آن شدیم تا ضمن آشنا نمودن علاقه مندان به نحوه استفاده از قابلیت های وبینار بصورت فایل راهنما، این راهکار را در خصوص یکی از سرفصل های آموزشی جذاب به نام "تبلیغات اینترنتی" به اجرا در آوریم.
لذا از علاقه مندان به حضور در این وبینار دعوت می شود با توجه به محدودیت های اولیه جهت ثبت نام (ظرفیت پذیرش 100 کاربر همزمان می باشد)، هر چه سریعتر به بخش ثبت نام آنلاین مراجعه نموده و کد کاربری خود را جهت حضور در وبینار (بصورت پیامک) دریافت نمایند.
ثبت نام و حضور در این وبینار بصورت رایگان می باشد بنابراین تقاضا می شود جهت جلوگیری از ضایع شدن حق دیگران در صورت حضور قطعی در وبینار، ثبت نام نمایید.

تاریخ وبینار: متعاقباً اعلام خواهد شد.
مدت زمان وبینار: 2 ساعت

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر