کارگاه کاربردی دیجیتال مارکتینگ (Digital Marketing)

کارگاه دیجیتال مارکتینگ

کارگاه بازاریابی دیجیتالی (Digital Marketing)
پیشرفت مداوم در تکنولوژی، فضای کسب و کار جهانی و روشهای بازاریابی آنرا بطور چشمگیری تغییر داده است. توسعه تکنولوژی توانسته است که بازاریابی را از مدلهای سنتی به یک فضای جدید بازاریابی دیجیتالی متشکل از مشتریان آگاه، شبکه های ارتباطی و کانالهای رسانه ای تبدیل نماید. این نوآوری ها نقشی حیاتی در موفقیت شرکت ها در بازار رقابتی دنیای امروز دارد. کارگاه بین المللی دیجیتال مارکتیگ حاضر، مخاطبین و دانشپذیران را با استفاده از ابزارهای پیشرفته، آماده می سازد تا بتوانند استراتژی های دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود را توسعه و مدیریت نموده، و همچنین ابزار و تکنیکهایی نوین برای سازمان و تیم خود پیاده نمایند.
در همین راستا مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری مؤسسه کارنوسازان، اقدام به برگزاری کارگاه نوین بازاریابی دیجیتالی نموده است. دراین کارگاه که با حضور اساتید برجسته ی دانشگاهی برگزار می شود، به مطالبی همچون استراتژی های بازاریابی، بررسی عوامل موثر در موفقیت بازاریابی آنلاین، ابزارهای در دسترس و آینده ی ابزارهای بازاریابی آنلاین و مواردی از این دست پرداخته می شود که می تواند آینده ی کسب و کارها علی الخصوص کسب و کارهای سنتی را تحت تأثیر زیادی قرار دهد.
اهداف کارگاه:
* مبانی دیجیتال مارکتینگ شامل: بازاریابی اینترنتی، بازاریابی موبایلی، رسانه های تعاملی و ... * استراتژی های کسب و کار شامل: مزیت رقابتی، بررسی نقاط ضعف و قوت و فرصت و تهدید، و بررسی موقعیت رقابتی کسب و کار * استراتژی های بازاریابی شامل: برنامه ریزی استراتژیکِ بازاریابی، آمیخته بازاریابی، ادغام بازاریابی با تمامی بخش های کسب و کار * بررسی انواع بازاریابی B2B، C2B * بررسی استراتژی های دیجیتال مارکتینگ و آینده بازار دیجیتال * بازاریابی موبایلی (ابزارها و فرصت ها) * موتورهای جستجو و بازاریابی شامل: SEO، رنکینگ سایت، بهینه سازی وبسایت * بازاریابی از طریق شبکه های اجتماعی شامل: انواع رسانه های اجتماعی، تبلیغات در شبکه های اجتماعی * موارد امنیتی، حقوقی و سایر موضوعات مرتبط و کاربردی * بررسی نمونه ی موردی (Case Study)
مدت زمان کارگاه و زمان تشکیل * مدت زمان: 12 ساعت (دو جلسه) * محل برگزاری: دانشگاه شهید بهشتی
* در انتها به شرکت کنندگان در کارگاه، گواهینامه دانشگاه شهید بهشتی اعطا خواهد شد.

شهريه کارگاه و مدارک ثبت نام:
شهريه کارگاه مبلغ 425/000 تومان است که از طریق سامانه eBanking دانشگاه به آدرس www.sbu.ac.ir قابل پرداخت می باشد. مدارک لازم: تأییدیه واریز شهریه + دو قطعه عکس 4*3 رنگی (برای خانم ها با حجاب کامل و برای آقایان بدون کراوات) + کپی شناسنامه + کپی کارت ملی + تکمیل فرم ثبت نام بصورت آنلاین
اطلاعات تماس:
جهت کسب اطلاعات بیشتر در ساعات اداری با شماره های 22410486 و 22410487 تماس حاصل فرمایید.
سایت مرکز آموزش: http://sbu.ac.ir/atc کانال اطلاع رسانی دوره های آموزشی: https://t.me/MBADBA

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر