یکشنبه, 14 مرداد 1397 ساعت 16:13

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات سایت
حریم خصوصی:
بر طبق توافقنامه های موجود، مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن متعهد می شود که به حریم خصوصی کاربران خود احترام بگذارد. در این صفحه تعهدات و سیاستهای سایت در این زمینه شرح داده می شود.
مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن تحت هیچ عنوان، دست به افشای اطلاعات خصوصی و فردی افراد نخواهد زد، مگر اینکه به موجب قانون توجیهی برای این کار وجود داشته باشد.
شرایط و قوانین استفاده از خدمات مؤسسه کارنو سازگان آینده روشن:
کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن به دقت مطالعه فرمایید.
ورود کاربران به وب‏‌سایت مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.
قوانین عمومی:
توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتیکه در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و خدمات مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
تعریف مشتری یا کاربر:
مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن اقدام نماید.
ارتباطات الکترونیکی:
هنگامی که شما از خدمات مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن ایمیل می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتیکه درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه) به درخواست شما پاسخ دهد.
همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا تخفیف ها، امکان دارد مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن برای اعضای وبسایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن را در پروفایل خود لغو کنند.
سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی:
مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی کاربر دفاع کند و در این راستا تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده ی کاربر از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن، کاربر، رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.
همه ی مطالبِ در دسترس از طریق هر یک از خدمات مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن جزئی از اموال این مؤسسه محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود در انحصار مؤسسه کارنو سازگان آینده روشن است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای مؤسسه کارنو سازگان آینده روشن محفوظ می‏‌دارد.
ثبت، پردازش و ارسال سفارش:
روز کاری به معنی روز شنبه تا چهارشنبه ی هر هفته، به استثنای تعطیلات رسمی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد، لیکن از ساعت 9 صبح الی 16 روزهای کاری ، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات میسر می باشد.
مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. با وجود این، در صورتی که موجودی محصولی در مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن به پایان برسد، حتی پس از اقدام مشتری به سفارش‌‏گذاری، حق کنسل کردن آن سفارش و یا استرداد وجه سفارش برای مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن محفوظ است و یا مشتری می‏‌تواند به جای کالای به اتمام رسیده، محصول دیگری را جایگزین کند.
مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن محفوظ است.
شرایط خرید و ارسال کتاب و دی وی دی:
سبد خرید بالای 000/150 تومان برای شهر تهران (دی وی دی و کتاب) هزینه ارسال رایگان می باشد و به عهده مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن می باشد.
با مشتریانی که تمایل داشته باشند به عنوان نماینده مؤسسه فعالیت نمایند قرارداد منعقد می‌شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید.
نکته مهم: کتاب‌ها و دی وی دی های فروخته شده جز در موارد استثناء (اشکالات چاپی، نقص محصول) به هیچ‌وجه قابل استرداد نیست.
شیوه خرید و ارسال دی وی دی و کتاب مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن
خرید کتاب‌ها و دی وی دی های موجود در فروشگاه مؤسسه کارنو سازگان آینده روشن توسط متقاضیان محترم به روش های زیر امکان‌پذیر می‌باشد، بدیهی است هزینه حمل کتاب و دی وی دی از انبار تا مجاری ارسال (باربری) با مؤسسه، از باربری تا مقصد برعهده کاربر می‌باشد و کتب و دی وی دی ارسالی طبق درخواست اولیه متقاضی جز در موارد اشکال چاپی، به هیچ وجه قابل استرداد نمی‌باشد و همچنین هیچ گونه مسئولیتی ناشی از خسارت وارده احتمالی از باربری تا مقصد برعهده مؤسسه نخواهد بود.
علاقمندان می‌توانند از طرق سایت اینترنتی مؤسسه کارنو سازگان آینده روشن به نشانی: www.karenosazan.ir با انتخاب کتاب و دی وی دی مورد نظر به همراه ذکر آدرس دقیق پستی خود، آن را از طریق پست دریافت نمایند.
نکته مهم: با توجه به تعطیلی روزهای پنجشنبه و جمعه، امکان ارسال کتاب از طریق پیک و پست و سایر موارد در این روزها و نیز ایام تعطیل رسمی امکانپذیر نمی باشد.
تعهدات دانشپذیر
- دانشپذیر تعهد می نماید موارد اخلاقی و انضباطی دانشگاه شهید بهشتی را بطور کامل و بدون هیچ اعتراضی رعایت نماید.
- دانشپذیر تعهد می نماید از حجاب و لباس مناسب، مطابق با بند ۳ در دانشگاه شهید بهشتی استفاده نماید.
دانشپذیر تعهد می نماید طبق برنامه زمانبندی در کلاس ها حضور مستمر داشته و حداقل نمره ۱۴ را در سرفصل های سپری شده اخذ نموده، همچنین به صلاحدید اساتید، پروژه ای را آماده و در پایان دوره تحویل نماید.
نکته ۱: دانشپذیر چنانچه در یک درس موفق به اخذ نمره قبولی نشود، متعهد به تکرار درس و پرداخت هزینه آن با نظر مرکز می باشد.
- دانشپذیر قبول می نماید چنانچه بیش از ۲ جلسه غیبت بدون هماهنگی داشته باشد از درس مذکور حذف می گردد. (در این حالت امکان عودت شهریه به هیچ عنوان وجود نخواهد داشت)
- تشخیص موجه و غیر موجه بودن غیبت دانشپذیر، به عهده مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی می باشد.
- دانشپذیر تعهد می نماید پس از ثبت نام و شروع دوره، درخواست استرداد شهریه ننماید.
نکته ۳: زمان های اعلامی جهت آغاز و پایان دوره بصورت تقریبی بوده و معیار اصلی و مبنای آغاز دوره، به حد نصاب رسیدن تعداد نفرات (حداقل ۲۰ نفر) و مبنای پایان دوره، پس از برگزاری آزمون پایانی در هر سرفصل خواهد بود.
- دانشپذیر تعهد می نماید شهریه ی دوره آموزشی را بصورت کامل و در موعد مقرر به شماره حسابی از سوی دانشگاه شهید بهشتی واریز نماید، در غیر اینصورت مرکز آموزش های تخصصی هیچ تعهدی در خصوص ارائه ی گواهینامه آموزشی نخواهد داشت.
نکته ۴: دانشپذیر تعهد می نماید در صورت پرداخت شهریه بصورت اقساط (در خصوص دوره های خاص و با شهریه ی بیش از ده میلیون ریال) می بایستی چک اقساط را در وجه درآمدهای اختصاصی دانشگاه شهید بهشتی با ذکر عنوان دوره و در ابتدای دوره ارائه نماید.
- دانشپذیر اذعان دارد که دانشگاه شهید بهشتی هیچگونه مسئولیتی در قبال تأمین محل اسکان دانشپذیران ندارد.
- دانشپذیر قبول می نماید تمامی دوره هایی که در مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی سپری می نماید (من جمله دوره های DBA (مدیریت عالی کسب و کار) و MBA (مدیریت کسب و کار) و سایر دوره ها و کارگاه های آموزشی)، عمومی بوده و به هیچ عنوان و تحت هیچ شرایطی دارای عناوین رسمی دانشگاهی (کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری، معادل، همسطح، همتراز و مشابه آن) نمی باشد و تنها یک دوره ی آموزشی است که در صورت دارا بودن شرایط از سوی دانشپذیر و تسویه حساب کامل مالی، منتج به اخذ گواهینامه ی دوره های آموزشی کوتاه مدت، طبق ضوابط و مجوزات مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی می گردد.
- دانشپذیر قبول می نماید مبنای مطالب قابل ارائه در هر دوره، مواردی است که مدرسِ همان دوره، در ابتدای دوره عنوان می کند.
نکته ۵: دانشپذیر اذعان دارد در صورت عدم رعایت هر یک از بندهای فوق، این حق برای دانشگاه شهید بهشتی محفوظ خواهد بود تا از ادامه ی حضور فرد در دوره جلوگیری بعمل آورد.
ضوابط انضباطی و پوششی نظر به اينکه دانشگاههای کشور، مراکز تحصيل علم و دانش ومعرفت می باشند حفظ سلامت اخلاقی، اجتماعی و رعايت شئونات اسلامی و دانشجوئی در اين مکان مقدس بسيار ضروری است. لذا بدينوسيله پاره ای از مقررات انضباطی دانشگاه شهید بهشتی ذکر ميگردد که از شما دانشپذیر عزيز جهت حفظ سلامت و قداست دانشگاه تقاضای همکاری و مساعدت داريم. بديهی است رعايت موارد زير الزامی و عدم رعايت آن تخلف انضباطی محسوب شده و طبق شیوه نامه انضباطی مصوب وزارت علوم و تحقیقات و فن آوری مورد رسيدگی قرار خواهد گرفت.
- همراه داشتن مدارک ثبت نام در بدو ورود به محيط دانشگاه.
- رعايت ضوابط و مقررات آموزشی و پرهيز از هرگونه نزاع و درگيری.
- رعايت احترام متقابل در برخورد با ساير دانشپذیران، اساتيد، کارکنان و حراست دانشگاه.
- رعايت مقررات و موازين مربوط به پوشش اسلامی.
- عدم تجمع و يا ايستادن دراماکن عمومی دانشگاه به گونه ای که باعث ايجاد مزاحمت گردد.
- عدم استعمال دخانیات در کلیه اماکن و فضاهای (باز یا بسته ی) دانشگاه.
- رعايت نظافت كلاسها، راهروها و محيط آموزشي.
- حضور همراه به هر عنوان در کلاس ممنوع است.

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر