معرفی دانشگاه یورک و مدرسه عالی بازرگانی شولیک

معرفی دانشگاه یورک و مدرسه عالی بازرگانی شولیک

دانشگاه یورک (York) دانشگاه مطالعاتی سراسری واقع در تورنتو، انتاریو، کانادا است.
این دانشگاه سومین دانشگاه بزرگ کانادا، دومین مدرسه آموزش عالی بزرگ در انتاریو و پیشتاز در رشته‌های گوناگون دانشگاهی در کانادا است. یورک تقریباً 51000 دانشجو، 7000 کارمند و 20000 دانش آموخته در سراسر دنیا دارد. این دانشگاه دارای یازده دانشکده شامل دانشکده علوم مقدماتی و مطالعات پایه، دانشکده علوم و مهندسی، مدرسه عالی بازرگانی شولیک، دانشکده گلندن، دانشکده تربیت معلم، دانشکده هنر، دانشکده طراحی یورک/دانشکده شریدان، دانشکده بهداشت، دانشکده مطالعات محیط زیست و ۲۴ مرکز تحقیقاتی است.
دانشگاه یورک همواره افتخار مشارکت در برنامه‌های فضایی کانادا را داشته‌است. دانشکده علوم و مهندسی یورک اولین دانشکده تحقیقاتی کانادایی است که در اکتشافات مریخ مشارکت دارد و طراحی بخشی از ابزار تحقیقات فضایی و برنامه‌های جاری ناسا را بعهده دارد. مدرسه عالی حقوق و مدرسه عالی بازرگانی پیوسته در مقام بهترین مراکز تحصیلی کانادا قرار داشته‌اند.
دانشگاه یورک، مراکز و مزیت های آن:
دانشکده بازرگانی این دانشگاه در لیست 10 دانشکده بازرگانی برتر جهان قرار گرفته است.
دانشکده حقوق این دانشگاه، Osgoode Hall، بهترین دانشکده حقوق در کل کانادا است.
دانشکده هنر های زیبای این دانشگاه اولین دانشکده هنر های زیبا در کانادا است همچنین جامع ترین دوره ها را در این زمینه ارائه می دهد.
دوره های روان شناسی دانشگاه، از نظر آکادمیکی متنوع ترین دوره های روانشناسی در کل کانادا است.
تنها دانشگاه در کل کانادا است است که در آن دوره مهندسی فضا ارائه می شود
مراکز تخصصی این دانشگاه در مرکز شهر تورنتو واقع شده اند: مرکز تخصصی Osgoode، مرکز مدیریت Miles S. Nadal و دانشکده بازرگانی Schulich
دانشکده علوم انسانی و مطالعات تخصصی که یکی از بزرگترین دانشکده های کانادا است جامع ترین دوره ها را در زمینه علوم اجتماعی، علوم انسانی و دوره های تخصصی مرتبط با آنها، ارائه می دهد.

مدرسه عالی بازرگانی شولیک (Schulich School of Business) وابسته به دانشگاه یورک در شهر تورنتو استانانتاریو است. شولیک در مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد در رشته‌های مدیریت بازرگانی، مالی، مدیریت عمومی و بازرگانی جهانی و شماری برنامه‌های اختصاصی و دکترا دانشجو می‌پذیرد. مدرسه شولیک با عنوان (مدرسه بازرگانی، جهانی کانادا) معروف است و در گذشته دانشکده مطالعات اداری (FAS) نام داشت.

مدرسه عالی بازرگانی شولیک با ارائه معتبرترین دوره های آکادمیک و تخصصی، در رده بالاترین رتبه های دانشگاهی در حوضه بازرگانی و کسب و کار در سطح جهانی قرار دارد. مدرسه عالی بازرگانی شولیک دارای اعتبارنامه از انجمن (MBA  Associate of MBAs) و سیستم بهبود کیفیت اروپایی (European Quality Improvement) می باشد. شولیک همچنین توسط معتبرترین نشریات علمی و تخصصی دنیا مانند The Economist و Financial Times of London به عنوان دانشگاه بازرگانی درجه یک کانادا و جزو دانشگاه های تراز اول در دنیا معرفی شده است. طبق پژوهشهای انجام شده توسط مجله Corporate Knights، مدرک MBA ارائه شده توسط شولیک، رتبه اول MBA در دنیا را دارا می باشد.

 

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر