آزمون پایان دوره درس بازاریابی پیشرفته در دوره DBA شهید بهشتی

آزمون بازاریابی پیشرفته

با توجه به سطح دوره ی DBA دانشگاه شهید بهشتی که در سطح دکترا بوده و مخاطبین این دوره که قریب به اتفاق از مدیران ارشد سازمان های بزرگ کشور می باشند، کیفیت برگزاری دوره و خروجی آن، اهمیت دو چندانی پیدا می کند. به همین دلیل و به جهت ارزیابی آموخته های دانشپذیران در سرفصل های مختلف در طی دوره DBA دانشگاه شهید بهشتی، آزمون هایی در انتهای هر سرفصل برگزار می شود که دانش مدیریتی دانشپذیران را محک می زند.
یکی از آزمون های برگزار شده در هفته گذشته، آزمون سرفصل بازاریابی پیشرفته در دوره DBA بود که بصورت کاملاً تشریحی و به نسبت کسب و کار مخاطبین برگزار گردید. در این سرفصل که یکی از سرفصل های جذاب این دوره به شمار می رود به مباحثی مانند تدوین طرح بازاریابی (Marketing Plan)، اصول و مبانی و مفاهیم پایه ای بازاریابی، برنامه ریزی و مدیریت محصول، بازارشناسی، بازارسازی، بازارگرمی، بازارگردی، مفهوم آمیخته ی بازاریابی 4P و تکامل آن تحقیقات بازاریابی، تدوین طرح بازاریابی، بازاریابی در حوزه تولید و خدمات، بازاریابی بین الملل، شرح وظایف مدیر بازاریابی، دوره های عمر محصول (PLC) و ... می پردازد.

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر