دوره کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی

دوره کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی

مراحل ثبت نام پذیرفته شدگان دوره های روزانه، نوبت دوم، مجازی و پردیس خودگردان دانشگاه شهید بهشتی
آزمون ورودی تحصیلات تکمیلی مقطع کارشناسی ارشد دانشگاه شهید بهشتی در سال تحصیلی 97 - 1396
ضمن عرض تبریک به پذیرفته شدگان مقطع کارشناسی ارشد سال تحصیلی 97 - 1396 دانشگاه شهید بهشتی، به اطلاع عزیزان می رساند ثبت نام در این دانشگاه طی سه مرحله و به شرح ذیل صورت می پذیرد.
تذکر: لطفاً قبل از اقدام به ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی)، کلیه اطلاعیه ها و راهنماهای موجود در سایت دانشگاه شهید بهشتی را با دقت کامل مطالعه، مدارک لازم را تهیه و مراحل مذکور را طی نمائید.

مرحله اول: ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی)
زمان برای کلیه دوره ها: چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه مورخ: 15، 16 و 1396/06/17
توضیح:
1- پذیرفته شدگان محترم لطفاً در این مرحله به سیستم جامع آموزشی گلستان به آدرس: http://golestan.sbu.ac.ir مراجعه و کلیه مراحل ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) خود را با دقت کامل و به انجام رسانید.
2- دریافت گواهی پذیرش غیرحضوری از سیستم الزامیست. در صورت عدم ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی) در مرحله اول و عدم دریافت گواهی پذیرش ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی)، ثبت نام حضوری و انتخاب واحد امکان پذیر نخواهد بود.

مرحله دوم: ثبت نام حضوری (منوط به تکمیل کامل و دقیق مراحل قبلی است)
زمان برای کلیه دوره ها: دوشنبه 1396/06/20 حروف الف تا ذ / سه شنبه 1396/06/21 حروف ر تا ق / چهارشنبه 1396/06/22 حروف ک تا ی
محل های ثبت نام:
روزانه و نوبت دوم: بزرگراه شهید چمران خیابان یمن میدان شهید شهریاری، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی، واحد آموزشی مربوطه.
* پذیرفته شدگان رشته های مهندسی عمرا ن، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد و مدیریت در سوانح طبیعی، مهندسی برق (قدرت، کنترل و مدیریت سیستم های انرژی) به پردیس فنی مهندسی شهید عباسپور واقع در میدان نوبنیاد، اتوبان شهید بابایی، نرسیده به حکیمیه، مراجعه نمایند.
* پذیرفته شدگان رشته ایرانشناسی به خیابان شیخ بهایی جنوبی، خیابان ایران شناسی، شهرک والفجر، بنیاد ایرانشناسی مراجعه نمایند.
* پذیرفته شدگان مجازی دولتی و مجازی ویژه شاغلین: بزرگراه شهید چمران، خیابان یمن، میدان شهید شهریاری، بلوار دانشجو، دانشگاه شهید بهشتی، مرکز الکترونیکی دانشگاه.
* پذیرفته شدگان پردیس خودگردان: شهرک اکباتان، فاز 3، جنب بیمارستان صارم.
مهم: همراه داشتن کلیه مدارک مورد نیاز به صورت فیزیکی و الکترونیکی، برای انجام ثبت نام حضوری (تحویل مدارک) الزامی است.

مدارک مورد نیاز در زمان ثبت نام حضوری (مقطع کارشناسی ارشد):
1- گواهی پذیرش ثبت نام غیرحضوری (اینترنتی)، اخذ شده از سیستم گلستان در مرحله ثبت نام غیرحضوری.
2- اصل مدرک کارشناسی که تاریخ فراغت از تحصیل حداکثر تا 1396/06/31 و معدل مقطع کارشناسی در آن قید شده باشد. (ارائه برای دانشجویانی که زمان ثبت نام در آزمون سراسری فارغ التحصیل باشند الزامی است)
3- اصل فرم گواهی معدل اتمام تحصیلات حداکثر تا 1396/06/31 (مربوط به سازمان سنجش آموزش کشور) تأیید شده توسط دانشگاه مقطع کارشناسی. (خاص دانشجویانی که زمان ثبت نام در آزمون سراسری دانشگاه سال آخر بوده اند و مشمولین استفاده از معافیت تحصیلی که قادر به ارائه اصل مدرک کارشناسی نیستند. این گواهی همراه با اخذ تعهد ارائه ی اصل مدرک کارشناسی پذیرفته می شود).
4- اصل فرم گواهی معدل زمان ثبت نام در آزمون مربوط به سازمان سنجش آموزش کشور (تأیید شده توسط دانشگاه مقطع کارشناسی) گواهی معدل تا تاریخ 1395/06/31 و یا 1395/11/30 خاص دانشجویانی که زمان ثبت نام در آزمون سراسری، دانشجوی سال آخر بوده اند).
5- اصل مدرک کاردانی که معدل مقطع کاردانی در آن قید شده باشد (خاص دانشجویان دارای مدرک کارشناسی ناپیوسته).
6- اصل شناسنامه و اصل کارت ملی.
7- چهار قطعه عکس (4×3) (برحسب نیاز تحویل گرفته می شود).
8- اصل مدرک نظام وظیفه (مطابق مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه شماره 1 سازمان سنجش آموزش کشور)
توضیح: برادران مشمول استفاده از مزایای معافیت تحصیلی لازم است فرم ب تکمیل وتأیید شده خود را همراه با تصویر شناسنامه، تصویر کارت ملی، تصویر مدرک مقطع تحصیلی قبلی، یک قطعه عکس و هزینه صدور معافیت تحصیلی را به مسئول دفتر پلیس 10+ ارائه نمایند.
9- اصل مدرک ایثارگر (خاص دانشجویان شاهد و ایثارگر، ارائه آن به امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه الزامی است).
10- فرم تأییدیه فارغ التحصیلان رتبه اول (خاص سهمیه رتبه اول).
11- گواهی انجام کار طبق مقررات اعلام شده در دفترچه سازمان سنجش آموزش کشور (خاص پذیرفته شدگان دوره مجاز ویژه شاغلین)
12- حکم مرخصی یا معافیت کتبی سازمان مربوطه جهت ادامه تحصیل (خاص کارکنان دولت.
13- فرم های تکمیل شده مورد نیاز جهت ثبت نام، اخذ شده از سیستم گلستان در مرحله ثبت نام غیرحضوری مانند: فرم درخواست تأییدیه و ...
مرحله سوم:
انتخاب واحد کلیه دورهها چهارشنبه 1396/06/22 می باشد.
توضیح:
با توجه به اینکه شرکت در کلاسهای درسی نیمسال اول 97 - 96 از روز شنبه مورخ 1396/06/25 الزامی است، لذا لازم است پس از اطمینان از انجام انتخاب واحد در سیستم جامع آموزشی گلستان براساس برنامه هفتگی اعلام شده از سوی واحد آموزشی، برای شرکت در کلاسهای درسی، به واحد مربوطه مراجعه نمایید.
یادآوری مهم:
1- بدیهی است در صورت وجود هر گونه اشکال احتمالی از جمله موارد ذیل امکان انجام ثبت نام قطعی حضوری وجود نخواهد داشت و مسئولیت عواقب آن به عهده دانشجو است:
- عدم ارائه مدارک کامل و دقیق منطبق با مدارک بارگذاری شده در سیستم جامع آموزشی گلستان
- عدم وضوح مدارک بارگذاری شده در سیستم جامع آموزشی گلستان
- عدم انطباق اطلاعات ارسالی از سازمان سنجش آموزش کشور با مدارک ارائه شده دانشجو
2- تکمیل و تحویل پرسشنامه، مدارک و فرمهای مربوط به کمیته انضباطی طرح پایش سلامت جسم و طرح پایش سلامت روان در زمان مقرر، برای کلیه دانشجویان الزامی است و مسئولیت تبعات ناشی از عدم ارائه به موقع مدارک برعهده دانشجو است.
3- کلیه دانشجویان شاهد و ایثارگر لازم است جهت تکمیل اطلاعات خود به "امور دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه "مراجعه نمایند.
با آرزوی توفیق
مدیریت خدمات آموزشی دانشگاه شهید بهشتی

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر