آشنایی بیشتر با مرکز آموزش مدیران دانشگاه شهید بهشتی

آشنایی بیشتر با مرکز آموزش مدیران دانشگاه شهید بهشتی

بی شک توجه به آموزش، علی الخصوص در عالی ترین سطح سازمان (مدیران عامل و ارشد) یکی از اصلی ترین اهداف کلان در مجموعه های خصوصی و دولتی است. هر زمان که مدیران ارشد سازمان، اطلاعات به روز تر و علمی تری داشته اند، توانسته اند کمک بیشتری به رشد کمی و کیفی سازمان مطبوع خود نمایند. به همین دلیل و به جهت حساسیت موضوع، مرکز آموزش مدیران دانشگاه شهید بهشتی توانسته است با همکاری مؤسسه کارنوسازان دوره های آموزشی را در عالی ترین سطح آموزش در کشور (دوره های MBA و DBA) برگزار نماید.
این دوره ها که ماحیاتاً کاربردی بوده و توسط برجسته ترین اساتید دانشگاه شهید بهشتی و سایر دانشگاه های معتبر کشور تدریس می شود توانسته کمک شایانی به تغییر نگرش مدیران، چه در زمینه مدریت کلان سازمان (آینده پژوهی و مدیریت استراتژیک) و چه در جزء جزء واحدهای سازمان (شامل بخش بازاریابی و فروش، بخش بازرگانی، بخش مالی و سایر بخش های سازمان) نماید.
علاقه مندان جهت آشنایی با دوره های قابل برگزاری توسط این مرکز می توانند عضو کانال رسمی این مؤسسه شده و از آخرین اخبار و دوره های قابل برگزاری مطلع شوند.

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر