سرفصل های کارگاه بین المللی دیجیتال مارکتینگ

سرفصل های کارگاه بین المللی دیجیتال مارکتینگ

پیشرفت مداوم در تکنولوژی، فضای کسب و کار جهانی و روشهای بازاریابی آنرا بطور چشمگیری تغییر داده است. توسعه تکنولوژی توانسته است که بازاریابی را از مدلهای سنتی به یک فضای جدید بازاریابی دیجیتالی متشکل از مشتریان آگاه، شبکه های ارتباطی و کانالهای رسانه ای تبدیل نماید. این نوآوری ها نقشی حیاتی در موفقیت شرکت ها در بازار رقابتی دنیای امروز دارد. کارگاه بین المللی دیجیتال مارکتیگ حاضر، مخاطبین و دانشپذیران را با استفاده از ابزارهای پیشرفته، آماده می سازد تا بتوانند استراتژی های دیجیتال مارکتینگ کسب و کار خود را توسعه و مدیریت نموده، و همچنین ابزار و تکنیکهایی نوین برای سازمان و تیم خود پیاده نمایند.
در همین راستا مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی با همکاری مؤسسه CBSC، دانشگاه بین المللی یورک کانادا و همچنین مدرسه کسب و کار شولیک وابسته به دانشگاه یورک، اقدام به برگزاری کارگاه نوین بازاریابی دیجیتالی نموده است. دراین کارگاه که با حضور اساتید برجسته ی دانشگاهی برگزار شده و در روز دوم بصورت ویدئو کنفرانس با امکان ترجمه همزمان برگزار می شود، به مطالبی همچون استراتژی های بازاریابی، بررسی عوامل موثر در موفقیت بازاریابی آنلاین، ابزارهای در دسترس و آینده ی ابزارهای بازاریابی آنلاین و مواردی از این دست می پردازد که می تواند آینده ی کسب و کارها علی الخصوص کسب و کارهای سنتی را تحت تأثیر زیادی قرار دهد.
سرفصل های قابل ارائه در کارگاه
1- دستیابی به درکی قوی از مفاهیم کلیدی مدیریت دیجیتال مارکتینگ و ابزارهای آن
2- طراحی و بررسی برنامه های دیجیتال مارکتینگ
3- توسعه و مدیریت استراتژیک دیجیتال مارکتینگ، دیجیتال برندینگ و مدیریت شهرت با محوریت بازارهای جهانی و بازار ایران
4- تبدیل شدن به یک بازاریاب حرفه ای در دیجیتال مارکتینگ با یادگیری ابزارهای مهمی همچون:
CMS, SEO, Pay-Per-Click, Cost-Per-Click, Google Analytics, Google Search Console, Social Media Marketing, and Online Advertising.
5- افزایش درآمد و سود سازمانی از طریق بکارگیری استراتژیها و ابزارهای کارآمد دیجیتال مارکتینگ و برندینگ

کانال اطلاع رسانی دوره های آموزشی: https://t.me/MBADBA
معرفی دانشگاه یورک و مدرسه عالی بازرگانی شولیک
رزومه اساتید کارگاه

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر