شصتمین سالگرد تأسیس دانشگاه شهید بهشتی

شصتمین سالگرد تأسیس دانشگاه شهید بهشتی

شصت سال امید و حرکت
بی شک تأثیر دانشگاه ها بر توسعه علوم و فنون نوین و کاربردی و ایجاد جامعه ای پویا و پیشرو بر کسی پوشیده نیست. میزان این تأثیرگذاری به حدی است که کشورهای پیشرفته و توسعه یافته، ضمن حمایت مادی و معنوی از این نهاد، نیروی کارآمد، متخصص، توانمند و تأثیرگذار خود را از آن طلب می کنند.
در کشورمان چه در سال های گذشته و چه در دهه های اخیر توجه ویژه به دانشگاه (چه دولتی و چه خصوصی) در دستور کار دولت ها بوده و همواره بودجه های هنگفتی برای پایداری، رشد و توسعه ی این نهاد در نظر گرفته شده. البته موضوعی که در سال های اخیر بیش از پیش جلب توجه می کند میزان تعامل دانشگاه ها با صنعت و بازار کار بوده که نتیجه عملی آن ارتقای سطح دانش فنی و عملیاتی و همچنین توانمندسازی مدیرانی تأثیرگذار در بازار کار است.
یکی از دانشگاه های بسیار مهم و تأثیر گذار در کشور که بیش از 6 دهه از تأسیس آن می گذرد، دانشگاه بزرگ شهید بهشتی است که همواره توانسته در دهه های گذشته با تکیه بر توان علمی و عملیاتی اساتید و بهره گیری از پرسنلی پویا و فعال راه را برای ورود دانشجویانی فعال و خروج مدیران، مهندسان و پزشکانی حاذق هموار ساخته و با تکیه بر همین توانمندی ها جزو 5 دانشگاه برتر کشور و در زمره ی برترین دانشگاه های دنیا قرار گیرد.
بنده سروش غنیمتی بعنوان مدیر مؤسسه کارنوسازان به نوبه ی خود و از طرف سایر همکاران، شصتمین سالگرد تأسیس این دانشگاه تأثیرگذار را تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای رؤسا، مدیران، پرسنل، اساتید و دانشجویان توفیق روز افزون را در تمامی مراحل زندگی مسألت دارم.

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر