#با_مدیریت_صحیح_کرونا_را_شکست_میدهیم

#با_مدیریت_صحیح_کرونا_را_شکست_میدهیم

سروش غنیمتی مدیر دپارتمان دوره های مدیریتی دانشگاه شهید بهشتی (دپارتمان DBA و دوره های کوتاه مدت مدیریتی) در راستای اهمیت مدیریت صحیح در دوران پاندمی شیوع بیماری کرونا علی الخصوص شرایط پس از آن، نکاتی را با دانشپذیران و فارغ التحصیلان دوره های مدیریتی دانشگاه شهید بهشتی مطرح نمودند که خواندن آن خالی از لطف نیست. باشد که با شناخت اهمیت مدیریت صحیح در این دوران بدانیم تنها  #با_مدیریت_صحیح_کرونا_را_شکست_میدهیم

دانشپذیران و مدیران گرانقدر
با سلام
بی شک شرایط حاضر یکی از خاص ترین، پیچیده ترین و چالشی ترین زمان ها در تاریخ زندگی هر انسان است که می تواند توانمندی ها، استعدادها و دانشِ آموخته ی وی را محکی جدی بزند.
برخی افراد به نسبت این آموخته ها، مسئولیت اجتماعی شان نیز سنگین تر بوده، به همین دلیل انتظارات و توقعات جامعه از آنها بالا می رود.
از بارزترینِ این افراد کادر درمان کشور هستند که در شرایط حاضر، مسئولیت مدنی و اجتماعی سنگینی را به دوش می کشند که الحق تا کنون این مسئولیت را به بهترین نحو ممکن (و علی رغم تمامی کاستی ها) اجرا و ارائه نموده اند.
شاید ظهور و بروز مسئولیت برخی دیگر در لایه های بعدی قرار گیرد، اما بی شک سنگینی آن نه تنها کم تر از این دسته ی اخیر نیست بلکه تأثیرات مثبت و منفی آن می تواند تبعات بلند مدت تر و چالشی تری از خود بجا بگذارد.
از جمله ی این افراد شما مدیران گرانقدر بعنوان دانش آموختگان و یا دانشپذیرانِ عالی ترین سطح از دوره های مدیریتی کشور هستید. شمایید که می توانید با استناد به آموخته ها، اشتراک گذاری تجربیات و ایجاد کارگروه های علمی، در راستای تغییر نگرش و حتی تغییر استراتژی و یا اِعمال راه حل های فوری با پشتوانه علمی برای افراد، خانواده ها و شرکت ها، آنها را با منطقی ترین و کم زیان ترین حالت ممکن برای برون رفت از این شرایط آماده نمایید.
کاربردِ آموخته هایی در حوزه اقتصاد، مدیریت مالی، مدیریت منابع انسانی، رهبری، مدیریت فناوری اطلاعات، آینده پژوهی و مدیریت استراتژیک مطمئناً همین شرایط حاضر است که بتوان با ادغام آن با تجربیات سایر کشورها و‌ بومی سازی، شاهد تأثیرات مثبت کوتاه مدت و بلند مدت آن حتی در سطح کلان کشور باشیم.
همچنین خاطر نشان می سازد این مسئولیت گزینشی نیست و از همان ابتدای ورود در این راه بر دوش تک تک شما گرانمایگان نهاده شده است.
ما نیز در دپارتمان DBA دانشگاه شهید بهشتی تمام توان خود را برای ارتباط مؤثر با شما عزیزان و ادامه فرآیندها به بهترین نحو ممکن (در چهارچوب دستورالعمل ها و بصورت دورکاری تا اطلاع ثانوی) به کار می بندیم تا یاری رسان شما، در این راه خطیر و سرنوشت ساز باشیم.
با آرزوی مجددِ صحت و سلامتی
سروش غنیمتی
دپارتمان DBA و دوره های مدیریتی دانشگاه شهید بهشتی

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر