راه اندازی سامانه یادگیری الکترونیکی مرکز آموزش های تخصصی

سامانه یادگیری الکترونیکی

مطمئناً شرایط ایجاد شده پس از پاندمی ویروس کرونا، تأثیر بسیار زیادی بر تغییر روند فعالیت های مختلف علی الخصوص در حوزه آموزش گذاشته است. عدم امکان برگزاری دوره های آموزشی بصورت حضوری باعث شده اکثر دانشگاه ها و مؤسسات آموزشی به برگزاری آموزش ها بصورت آنلاین روی بیاورند. البته با توجه به اینکه سیستم های آموزشی آنلاین ممکن است مزایا و معایب خاص خود را داشته باشد ولی در حال حاضر یکی از اصلی ترین چالش ها، نبود زیر ساخت مناسب در کشور برای انجام اینگونه فعالیت ها بصورت کامل و جامع است.
با توجه به موارد فوق و لزوم ادامه آموزش ها حتی بر بستر ضعیف اینترنت در کشور، مؤسسه کارنوسازان با تکیه بر زیر ساخت های مناسب مرکز آموزش های تخصصی دانشگاه شهید بهشتی که با همکاری مؤسسات برجسته ی کشور در حوزه ی خدمات رسانی آنلاین تأمین گردیده، اقدام به برگزاری دوره های خود بصورت آنلاین نموده است. این آموزش ها در سه بخش: 1- دوره های آنلاین MBA و DBA دانشگاه شهید بهشتی 2- دوره های کوتاه مدت مدیریتی دانشگاه شهید بهشتی و 3- وبینارهای تخصصی دانشگاه شهید بهشتی، دسته بندی شده و علاقه مندان می توانند همان آموزش های حضوری را بصورت آنلاین و از منزل و یا محل کار خود تجربه کنند.
به زودی فایل های آموزشی ورود به سامانه و برنامه های آموزشی آنلاین به اطلاع علاقه مندان این دوره ها خواهد رسید. شایان ذکر است در پایان این آموزش ها گواهینامه پایان دوره آموزشی از سوی دانشگاه شهید بهشتی به افراد واجد شرایط تعلق خواهد گرفت.

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر