سامانه دانش پژوهان جوان و دسترسی آزمایشی به مقالات

سامانه دانش پژوهان جوان و دسترسی آزمایشی به مقالات

دسترسی آزمایشی دوماهه از تاریخ 16 دی 1396 الی اول فروردین 1397 به سامانه دانش پژوهان جوان ,شامل 29 بانک اطلاعاتی لاتین و امکان جستجو در بیش از 120 میلیون عنوان علمی لاتین (مقاله، کتاب، پایان نامه، استاندارد) از طریق لینک سامانه برقرار است.

مجموعه دانش پژوهان جوان که از سال 91 فعالیت خود را در مرکز رشد فناوری اطلاعات دانشگاه زنجان آغاز نموده است، تا به امروز سابقه همکاری با بیش از هشتاد دانشگاه و مرکز آموزش عالی برتر کشور را در کارنامه خود دارد. فراهم نمودن دسترسی آنلاین به پایگاه های اطلاعاتی لاتین نخستین بار توسط این مجموعه در کشور فراهم گردید و در پی درخواست دانشگاه های طرف قرارداد، امکانات جدید نظیر کتابخانه دیجیتال با چندین میلیون کتاب الکترونیکی به سامانه افزوده گردید.
پیشنهادات، انتقادات و درخواست های کاربران در این پنج سال موجبات ارتقای سامانه را فراهم نموده است و این مجموعه در حال حاضر با مدیریت جدید خدمات خود را تحت آدرس 30doc.ir به مراکز متقاضی ارائه مینماید.

کاربران گرامی، جهت استفاده بهینه از سامانه به نکات ذیل توجه فرمایید:
سامانه تأمین منابع اطلاعاتی لاتین دانش پژوهان جوان در حال حاضر از دو بخش تشکیل شده است، «دسترسی مستقیم به پایگاه های لاتین» و «ثبت درخواست مقالات لاتین»
چنانچه پایگاه مورد نظر شما در قسمت دسترسی مستقیم به پایگاه های لاتین موجود می باشد، با کلیک بر روی پایگاه مربوطه وارد آن شده و پس از جستجو، مقالات را مستقیماً دریافت نمایید.
در صورتی که پایگاه مورد نظر شما در قسمت دسترسی مستقیم به پایگاه های لاتین موجود نمی باشد، می توانید با ثبت درخواست در قسمت ثبت درخواست مقالات لاتین، مقاله درخواستی را در ایمیلتان دریافت نمایید.
در صورت هرگونه سوال، ابهام و یا اشکالی، موارد را با پشتیبانی سامانه به آدرس ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید در ارتباط بگذارید.

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر