مدیران و همکاران

مدیران و همکاران

مدیران و همکاران مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن
مؤسسه کارِنو سازگان آینده روشن (کارنوسازان - Karenosazan) از جمله مؤسسات دانش محور و ایده بنیان کشور است که در حوزه های آموزش، نوآوری، کارآفرینی و ایجاد اشتغال فعالیت می نماید. یکی از زمینه های اصلی فعالیت این مؤسسه برگزاری دوره های تخصصی مدیریت در عالی ترین سطح آموزش در کشور (دوره های MAB ، DBA و PostDBA) و همچنین برگزاری Workshop در حوزه های کارآفرینی و نوآوری از جمله Start-up Weekend و JobShow است.
مدیران این مؤسسه سعی نموده اند با تکیه بر تجربیات و توانمندی های علمی و عملی خود و با بهره گیری از تیمی خلاق و جوان در کنار همراهی اساتیدی مطرح و برجسته در قالب هیئت علمی و تیم مشاوره ای، راه را برای تطبیق سازمان ها با بهترین شرایط ممکن هموار ساخته و به رشد کارآفرینی و توسعه کسب و کارها کمک شایانی نمایند.
ارائه بیش از 200 هزار نفر ساعت آموزش های تخصصی و بیش از 10 هزار نفر ساعت مشاوره های کاربردی-اجرایی و همچنین کمک به کارآفرینی و توسعه اشتغال در کشور باعث گردیده این مجموعه یکی از پیشتازان در حوزه خود به شمار رود.
مهندس سروش غنیمتی:
سروش غنیمتی متولد سال 1359- تهران و فارغ التحصیل رشته MBA دانشگاه تهران است. او به دلیل رشته تحصیلی و علاقه به حوزه های کارآفرینی و نوآوری، عمده سابقه کاری، تدریسی و پژوهشی خود را در همین حوزه ها سپری نموده و در این راستا دست آوردهایی را کسب نموده است.
از جمله ی این دست آوردها می توان به تأسیس انجمن کارآفرینی و نوآوری ایران در سال 1386، دریافت عنوان برترین طرح عملیاتی در حوزه ارتباط بین دانشگاه و صنعت از سوی وزارت کار در سال 1386، حضور در پارک علم و فناوری دانشگاه تهران به مدت 4 سال و انتخاب بعنوان برترین شرکت در حوزه کارآفرینی و همچنین حضور در مرکز نوآوری و رشد دانشگاه شهید بهشتی به مدت 2 سال، انتخاب بعنوان کارآفرین برتر کشور در سال 1389 در حوزه ی کسب و کارهای کوچک و کسب و کارهای خانگی، تدریس سرفصل نوین Business Start-up در دوره های MBA دانشگاه تهران، ارائه بیش از 1000 نفر ساعت مشاوره تخصصی در حوزه های کارآفرینی و راه اندازی کسب و کار و همچنین حضور در برنامه های رادیویی بعنوان کارشناس بخش کارآفرینی و نوآوری اشاره کرد.
پژوهش های ارائه شده وی در زمینه کسب و کارهای کوچک، برند سازی و ساخت کمپین های تبلیغاتی بوده و از علاقه مندی هایش می توان به کمک به راه اندازی کسب و کارهای جدید برای افراد نوپا و کمک به توسعه کسب و کار برای مجموعه های نوپا اشاره کرد.

 

مدیران و همکاران کارنوسازان 

ردیف تصویر نام و نام خانوادگی سمت
1 سروش غنیمتی مدیر عامل
2 نازنین جواهری عضو هیئت مدیره
3 نجمیه آشناگهر دکتر نجمیه آشناگهر  مدیر آموزش
4 سعیده صارمی مسئول آموزش
5   آیدا جهانگیر مسئول آموزش
6   ایمان مهرداد مسئول آموزش
7   مهرناز جواهری

مسئول آموزش (همکاران گذشته)

8 دنیا کیسه چی مسئول مالی
9   ساینا جنانی مسئول آموزش (همکاران گذشته)
10      
11      
12      
 

کارنو سازان
اعضای هیئت علمی
دانشپذیران ما
تماس با ما

 

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر