تور "کشاورزی نوین" به همراه بازدید از نمایشگاه بین المللی تخصصی Fruit Logistica

AgroTour_2018

توسعه بخش کشاورزی بر اساس مبانی توسعه و رشد اقتصادی می تواند عاملی موثر در افزایش تولیدات صنعتی باشد. افزایش بهره وری از نهاده های پایه تولید (آب، خاک، کود، سم، بذر، نهال، ماشین و نیروی انسانی ...) از اولویت های استراتژیک برنامه ریزان بخش کشاورزی در اسناد بالادستی کشور قرار دارد، لذا انتقال تولید از فضای باز به محیط کنترل شده (گلخانه) در برنامه ششم توسعه کشور مصوب گردیده است.
از همین رو، با توجه به اهمیت راه اندازی گلخانه های مدرن کشاورزی در ایران، و لزوم آشنایی بیشتر شرکتهای ایرانی با جدیدترین تکنولوژی های این حوزه، مرکز همکاریهای اقتصادی- تجاری ایران و اروپا (IEBC) با برنامه ریزی یک تور کشاورزی 8 روزه در آلمان و اسپانیا، همزمان با برگزاری نمایشگاه بین المللی تخصصی Fruit Logistica، فرصتی را برای مدیران شرکت های ایرانی این حوزه از صنعت کشاورزی فراهم آورده تا ضمن حضور در این رویداد مهم، با شرکتهای فعال بین المللی دیدار و با آخرین فناوری ها و فعالیتهای این حوزه آشنا شوند. بخش دیگری از این تور به بازدید از گلخانه های بزرگ کشاورزی در کشور اسپانیا اختصاص یافته است تا تجربه منحصر بفردی از چنین مجموعه هایی را پیش روی شرکتهای ایرانی قرار دهد.

تور شامل:
. صدور دعوتنامه و گرفتن وقت سفارت
. 1 شب اقامت در هتل Ilunion شهر مادرید به همراه صبحانه
. ترانسفر فرودگاهی از هتل Ilunion شهر مادرید به فرودگاه
. بلیط پرواز مادرید - برلین با پرواز Iberia
. ترانسفر فرودگاهی از فرودگاه برلین به هتل Rio و بالعکس
. 4 شب اقامت در هتل Rio شهر برلین به همراه صبحانه
. ترانسفر از هتل Rio به نمایشگاه Fruit Logistica در شهر برلین و بالعکس- سه روز
. کارت سه روزه ورود به نمایشگاه Fruit Logistica 2018 در شهر برلین (7- 9 فوریه)
. برگزاری جلسات B2B و ملاقات با شرکت های متناظر خارجی در غرفه اختصاصی IEBC در نمایشگاه Fruit Logistica
. سه روز ناهار در نمایشگاه Fruit Logistica
. بلیط پرواز برلین - آلیکانته با پرواز Vueling
. ترانسفر فرودگاهی به هتل NELVA در شهر مورسیا
. 3 شب اقامت در هتل NELVA شهر مورسیا به همراه صبحانه
. ترانسفر بین شهری در اسپانیا در شهرهای مورسیا، آلیکانته، آلمریا
. بازدید از شرکت های فعال در زمینه گلخانه سازی مدرن
. بازدید از مجموع هی 60 هکتاری گلخان های برای تولید محصولات مختلف کشاورزی
. بازدید از گلخانه های مدرن تولید محصول همراه با سیستم CHP
. بازدید از گلخانه ی پیشرفته تولید نهال
. بازدید از مزارع و باغ های تولید مرکبات و انگور
. بازدید از تأسیسات و سازه های گلخانه ای
مدارک لازم جهت اخذ ویزا:
. اصل گذرنامه و کپی
. 2 عدد عکس جدید
. 2 نسخه فرم تکمیل شده درخواست ویز ا
. بیمه مسافرتی
. اصل شناسنامه و کپی
. دعوت نامه
. معرفی نامه از محل کار
. فیش حقوقی
. گواهی حساب بانکی

برلین:
برلین پایتخت آلمان و بزرگترین شهر این کشور به شمار می رود. مساحت برلین بیش از 889 کیلومتر مربع است. این شهر از زیرساخت های بسیاری برخوردار بوده و ساز و کار بی نظیری برای راحتی و آسایش شهروندان و همچنین گردشگران این شهر، وجود دارد. آب و هوای برلین تقریباً اقیانوسی می باشد. اما بطور کلی آب و هوای معتدلی بر برلین غالب میباشد. ۲۴ درصد از مساحت برلین را جنگلها و دریاچه های زیبا پوشانده است. ۴۷ درصد از زمین های این شهر دارای کاربری های متفاوت است، که از این میزان ۱۷درصد آن به جنگلها، ۱۲ درصد به پار ک ها، ۷ درصد به اراضی کشاورزی و ۷ درصد به دریاچه ها اختصاص دارد.
برلین همچنین پایتخت نمایشگاه های مهم جهان در صنایع مختلف می باشد و سالیانه نمایندگانی از شرکت های سراسر جهان برای تبادل آخرین یافته ها و فناوری ها در این شهر گرد هم جمع می آیند. مهمترین نمایشگاه های بین المللی صنعت کشاورزی جهان از جمله International Green Week Berlin و Fruit Logistica نیز همه
ساله در برلین برگزار می شوند.
نمایشگاه سالیانه Fruit Logistica در تاریخ 7 تا 9 فوریه سال 2018 در شهر برلین آلمان برگزار خواهد شد.
همه ساله شرکت های فعال در حوزه کشاورزی و صنایع وابسته از جمله میوه و سبزیجات تازه، آجیل و میوه های خشک، بسته بندی محصولات و برچسب زدن، برنامه ریزی تدارکات، حمل و نقل، انبارداری و نگهداری، گلخانه و تکنولوژی گلخانه ای، مطبوعات و رسانه ها، فناوری اطلاعات در زمینه کشاورزی، تکنیک های کشت و توسعه کسب و کار کشاورزی، از سراسر جهان در این نمایشگاه گرد هم جمع می آیند. Fruit Logistica تمام بخش های تجارت تولید محصولات تازه را پوشش می دهد و تصویری کامل از آخرین نوآوری ها، محصولات و خدمات مرتبط با این زنجیره تأمین بین المللی را فراهم می آورد. این نمایشگاه فرصت های عالی ایجاد شبکه و ارتباط با افراد کلیدی و تصمیم گیران در هر بخش از این صنعت را ارائه می دهد.
مورسیا:
مورسیا هفتمین شهر بزرگ کشور اسپانیا می باشد که در جنوب شرقی این کشور واقع شده است. جمعیت این شهر برابر با 442.573 نفر است. این شهر در کنار رودخانه
سگورا و دریای مدیترانه واقع شده که باعث می شود تابستا نهای آن گرم، زمستان ها معتدل، و میزان بارندگی نسبتاً کم باشد. البته بارندگی در این منطقه عموماً در چند روز با شدت بسیار زیاد اتفاق می افتد. از لحاظ اقتصادی این شهر مرکز کشاورزی و صنعت توریسم محسوب م یشود. معمولاً گوجه، کاهو، لیمو و پرتقا لهای تولیدی در این شهر را می توان در تمام بازارهای اروپا دید. با دارا بودن حدود 40.000 هکتار زمین مختص به کشت انگور، این شهر مرکز تولید فرآورد ههای انگور به شمار می رود.
نمایشگاه بین المللی تخصصی Fruit Logistica مرکز همکاری های اقتصادی-تجاری ایران و اروپا (IEBC)
آلمریا:
شهر آلمریا مرکز استان آلمریا در جنوب اسپانیا است. این شهر یکی از گردشگا ههای مهم اسپانیا به شمار می رود. جمعیت آن ۱۸۹۸۰۰ نفر و مساحتش ۲۹۵ کیلومتر مربع است. بزرگترین شهرک گلخانه ای اروپا در سال 1980 در جنوب کشور اسپانیا و در منطقه نیمه خشک احداث شد. آلمریا یکی از خشکترین مناطق در اروپا است که دارای حداقل متوسط بارش سالانه، دسترسی به مقدار آب کم و میزان زیادی تبخیر است. توسعه کشاورزی گلخانه ای در طی سی سال گذشته در این منطقه از جنوب اسپانیا باعث افزایش جمعیت از 40000 نفر به 189800 ثابت و 20000 نفر موقت گردیده است و باعث افزایش تولید قابل توجه محصولات کشاورزی در این منطقه شده است. وسعت گلخانه های آلمریا بیش 45000 هکتار می باشد. در این مجموعه گلخانه ای حدود 7 میلیون تن به ارزش 5/3 میلیارد دلار محصول از قبیل کاهو، خیار، گوجه فرنگی، بادمجان، اسفناج، فلفل، لوبیا، هندوانه و کدو تولید می شود. سه چهارم محصولات تولیدی این شهرک گلخانه ای به سایر نقاط اروپا (قبل از تحولات سال های اخیر روسیه و اروپا) و روسیه صادر میگردد. آلمریا 89 درصد از کشاورزی محیط کنترل شده (گلخانه) و چهارده درصد از کل کشاورزی اسپانیا را به خود اختصاص داده است.
الیکانته:
الیکانته نام شهری بندری در کشور اسپانیا است که در سواحل بلانکا در جنوب شرقی این کشور واقع شده است. این شهر یکی از قدیمی ترین بنادر دریای مدیترانه محسوب می شود. در سال 2016 جمعیت این شهر قریب به 330.525 نفر تخمین زده شده است. آب و هوای این منطقه به دلیل نزدیکی به دریای مدیترانه همراه با تابستان های گرم، زمستان های معتدل و بارش کم باران است. دمای هوا در زمستان بین 6 تا 17 درجه و در تابستان بین 21 تا 38 درجه در این منطقه متغیر است و مجموع بارش سالانه در آن حدوداً 270 میلی متر است. الیکانته با تکیه بر صنعت توریسم رشد بسیار زیادی در سال های اخیر به لحاظ اقتصادی داشته است. کشاورزی این منطقه نیز در قسمت های حاصلخیزی مثل الچه، مونفورته، نوولدا و پینوس رونق بسیار زیادی دارد. این منطقه یکی از مراکز اصلی کشت انگور در اروپا است.

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر