برگزاری سمینار تجارت الکترونیک جهت دانشپذیران دوره DBA

برگزاری سمینار تجارت الکترونیک جهت دانشپذیران دوره DBA

برگزاری سمینار تخصصی تجارت الکترونیک در دانشگاه شهید بهشتی
سمینار تخصصی تجارت الکترونیک، با ارائه ی استاد برجسته ی دانشگاه شهید بهشتی، جناب آقای دکتر علی عبدالهی در تاریخ 97/05/26 در پردیس شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار گردید. با توجه به رویکرد نوین کسب و کارها در راستای دست یابی به مخاطب بیشتر از طریق اینترنت و همچنین نظر به راه اندازی متعدد کسب و کارهای اینترنتی در چند سال اخیر، لزوم آشنایی مدیران تأثیر گذار کشور با تجارت الکترونیک بیش از پیش احساس می شود، از این رو دپارتمان DBA دانشگاه شهید بهشتی به جهت آشنایی مدیران ارشد کسب و کارها با اصول تجارت الکترونیک، اقدام به برگزاری این سمینار تخصصی نمود. در این سمینار که 6 ساعت بطور انجامید به مواردی همچون: کاربردها و فرصت های بکارگیری فناوری های اطلاعاتی در تجارت و کسب و کار، مروری بر مفاهیم و روندهای تجارت الکترونیک، معرفی و بحث و تبادل نظر در خصوص انواع مدل های تجارت الکترونیک به همراه معرفی نمونه های موفق، چگونه یک تجارت آنلاین راه اندازی کنیم به همراه گام ها و انجام کار عملی و معرفی مفاهیم تکمیلی تجارت الکترونیک با تاکید بر بازاریابی دیجیتال پرداخته شد.
مدرس این سمینار دکتر علی عبدالهی عضو هیئت علمی دانشگاه شهید بهشتی و مؤسس وبسایت modirinfo.com بودند که در پایان سمینار و به جهت استفاده دانشپذیران از خدمات رایگان و یکماهه ی این سایت، کد تخفیف ecom را ارائه نمودند.

دانلود فایل ها و eBook های تکمیلی سمینار:
E-Business and E-Commerce Management 4th Edition
Starting_an_Online_Business_For_Dummies

  1. فرهیخته گرانقدر؛ جهت تماس سریع، لطفاً مشخصات خود را وارد نموده تا کارشناسان آموزش در اولین فرصت با شما ارتباط برقرار نمایند.
  2. نام و نام خانوادگی*
   ورودی نامعتبر
  3. آدرس ایمیل*
   ورودی نامعتبر
  4. شماره تماس*
   ورودی نامعتبر